cyr2lat
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u999650987/domains/povshedna.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114wordpress-seo
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u999650987/domains/povshedna.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114lorem ipsum 1/3 Біла Церква
example@gmail.comПід час ведення бізнесу залежно від обраної системи оподаткування у ФОП існує декілька різних декларацій, які вони зобов’язані подавати до державних установ.
Найбільш поширеною системою оподаткування є спрощена, до якої відносяться платники єдиного податку 1-3 групи, що подають спрощену звітність.
Основні звіти ФОП 1-2 групи:
Особливо треба привернути увагу щодо врахування всіх доходів позначених в п. 292 ПКУ (Податкового Кодексу України), щоб не допустити перевищення ліміту, встановленого для кожної з груп.
ФОП 3-ї групи щокварталу подають Податкову декларацію платника єдиного податку зі зростаючим підсумком протягом 40-ка календарних днів після закінчення звітного періоду.
Підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, 1 раз на рік подають Декларацію про майновий стан та доходи протягом 40-ка календарних днів після закінчення звітного періоду.
Загальники та спрощенці 3-ї групи, які зареєстровані платниками ПДВ, щомісячно протягом 20-ти календарних днів подають декларацію з ПДВ.
Крім того підприємці, які використовують найману працю, незалежно від системи оподаткування подають:
Кожна юридична особа має вести бухгалтерський та податковий облік із моменту свого створення до припинення діяльності, враховуючи стан активів, пасивів, усіх зобов’язань, а також доходів та витрат, впливаючих на результат господарської діяльності. Чинне законодавство України надає можливість юридичним особам вибрати найбільш оптимальну та економічно вигідну систему оподаткування – загальну або спрощену. Це залежить від видів діяльності, грошових оборотів та інших показників. Платники на загальній системі оподаткування до державних установ переважно подають :
Крім цього в органи ДПС до 01 березня наступного за звітним року подається фінансова звітність, яка містить основну інформацію про річну діяльність компанії у грошовому вираженні.
Спрощена система оподаткування передбачає подачу Податкової декларації платника єдиного податку, декларації з ПДВ (якщо юридична особа є платником ПДВ) та Об’єднаного податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ у терміни, передбачені законодавством України.
Звісно, не треба забувати про звітність по інших податках та зборах (акциз, орендна плата за землю та інші), але вони не дуже розповсюджені та цікавлять не всіх платників.
П. 4.9 Податкового Кодексу передбачає обов’язкове подання виключно в електронній формі податкової звітності для підприємств великого та середнього бізнесу. Інші платники це можуть робити за бажанням. Щоб здавати звіти, бухгалтеру чи підприємцю знадобиться:
Доказом їхньої подачі будуть офіційні квитанції, видані електронною скринькою ІТ-системи податкової адміністрації. Головними перевагами електронної звітності вважаються: